Activiteiten

Club Kalender

Categorieën: 
StartEindeTitelLocatie
30/03/2019 10:00 30/03/2019 12:00 Competitie: Phantoms Basket Boom M19 A - Landelijke Kadetten DD Braxhall
30/03/2019 10:30 30/03/2019 12:30 Competitie: Landelijke Kadetten - Remant Basics Melsele-Beveren J18 A Palaestra
30/03/2019 12:30 30/03/2019 14:30 Competitie: BBC Deinze-Nazareth G08 A - BC Lede G08 A Palaestra
30/03/2019 12:30 30/03/2019 14:30 Competitie: BBC Deinze-Nazareth G10 C - BBC Olympia Denderleeuw G10 A Palaestra
30/03/2019 12:30 30/03/2019 14:30 Competitie: Benjamins C - BBC Helios Ford Zottegem G12 B Palaestra
30/03/2019 14:30 30/03/2019 16:30 Beker van Oost-Vlaanderen: Pupillen DD - KBBC Upkot Sparta Laarne M14 A Palaestra
30/03/2019 14:30 30/03/2019 16:30 Competitie: BC Lede G10 A - Microben B De Ommegang
30/03/2019 16:30 30/03/2019 18:30 Competitie: Dames A - Amon Jeugd Gentson DSE C Palaestra
30/03/2019 18:30 30/03/2019 20:30 Competitie: Heren B - BC Black Boys Erpe-Mere HSE C Palaestra
30/03/2019 20:30 30/03/2019 22:30 Competitie: Heren A - BBC Falco Gent HSE C Palaestra
31/03/2019 09:00 31/03/2019 11:00 Competitie: Benjamins B - Amon Jeugd Gentson G12 C Sporthal Nazareth
31/03/2019 11:00 31/03/2019 13:00 Competitie: Pupillen DD - BC Foyer Molenbeek M14 B Sporthal Nazareth
31/03/2019 11:00 31/03/2019 13:00 Competitie: Gent-Oost Eagles J16 A - Landelijke Miniemen Sporthalle Melle Vogelhoek
31/03/2019 13:00 31/03/2019 15:00 Competitie: Landelijke Miniemen DD - K-Basketteam Kortrijk M16 A Sporthal Nazareth
31/03/2019 15:00 31/03/2019 17:00 Competitie: Dames B - Haantjes-Fireballs Oudenaarde DSE B Sporthal Nazareth
31/03/2019 17:00 31/03/2019 19:00 Competitie: Landelijke Junioren - BC Kortrijk Sport J21 B Sporthal Nazareth
06/04/2019 00:00 06/04/2019 02:00 Beker van Oost-Vlaanderen: KBBC Upkot Sparta Laarne M19 A - Landelijke Kadetten DD Gemeentelijke Sporthal Laarne
06/04/2019 09:15 06/04/2019 11:15 Competitie: Pupillen DD - B.C. Blue Stars Brugge M14 A Palaestra
06/04/2019 11:15 06/04/2019 13:15 Competitie: Microben B - KBBC Upkot Sparta Laarne G10 B Palaestra
06/04/2019 16:30 06/04/2019 18:30 Beker van Oost-Vlaanderen: BBC Wildcats Gavere M16 A - Landelijke Miniemen DD De Vierklaver
06/04/2019 17:00 06/04/2019 19:00 Competitie: Gent-Oost Eagles HSE C - Heren B Sporthalle Melle Vogelhoek
07/04/2019 13:00 07/04/2019 15:00 Competitie: KBBC Upkot Sparta Laarne G10 C - BBC Deinze-Nazareth G10 C Gemeentelijke Sporthal Laarne
07/04/2019 13:00 07/04/2019 15:00 Competitie: Amon Jeugd Gentson DSE D - Dames B Provinciale Sporthal Henleykaai
07/04/2019 13:00 07/04/2019 15:00 Competitie: Landelijke Junioren - BBC Helios Ford Zottegem J21 A Sporthal Nazareth
07/04/2019 15:00 07/04/2019 17:00 Beker van Oost-Vlaanderen: Benjamins A - BBC Falco Gent G12 A Sporthal Nazareth
07/04/2019 17:00 07/04/2019 19:00 Competitie: Landelijke Miniemen - BBC Falco Gent J16 A Sporthal Nazareth
07/04/2019 17:00 07/04/2019 19:00 Competitie: Silaba Zelzate HSE A - Heren A Eurohall Zelzate
07/04/2019 17:00 07/04/2019 19:00 Competitie: BBC Olympia Denderleeuw DSE A - Dames A Lecompte
13/04/2019 10:00 13/04/2019 12:00 Competitie: BBC Deinze-Nazareth G10 C - Gent-Oost Eagles G10 C Palaestra
13/04/2019 10:30 13/04/2019 12:30 Competitie: Benjamins A - BBC Glory Bazel G12 A Palaestra